Work and Travel İzmit Kocaeli

Work and Travel

Mobile: 05435377419

Work and Travel

Work and Travel, üniversite öğrencilerine eğitim hayatları süresince; Amerika Birleşik Devletlerinin resmi izni ile çalışma ve seyahat olanağı sunan tek kültürel değişim programıdır. 1961 yılından itibaren Amerikan Dışişleri Bakanlığı tarafından düzenlenir ve yetkilendirdiği sponsorlar aracılığıyla yürütülür.

Work and Travel

Kocaeli Yurtdışı Eğitim

Work and Travel, katılımcıya yaz tatilinde Amerika’da çalışarak kendi parasını kazanma, dil pratiği yapma ve seyahat etme imkanı tanır. Herkesin kolayca yapabileceği, genel olarak hizmet sektöründeki basit işlerde çalışan öğrenciler, kendi kazançlarını elde ederek Amerika’da yaşamanın tadını çıkarırlar.

Work and Travel İzmit Kocaeli
Work and Travel

Katılımcılar Amerika gibi birçok kişinin hayallerini süsleyen bir ülkede unutamayacakları bir yaz geçirme fırsatını en ekonomik koşullarla bu program sayesinde yakalarlar. Tamamen hayatın içinden diyebileceğimiz eşi ve benzeri olmayan programda belki de hayatınızda ilk defa çalışıyor olmak; başka bir ülkede başka bir dili konuşarak kendi ayaklarınızın üstünde durabilmek, girişimcilik, özgüven gibi konularda da kendinizi geliştirmenize yardımcı olabilmektedir.

Unutulmaması gereken en önemli detay, programın sunmuş olduğu tüm bu fırsatlardan yararlanabilmenin tamamen kişinin kendi çabası ve isteğine bağlı olduğudur.

Work and Travel Nedir?

Work & Travel programı Amerikan Hükümetinin kontrolünde yapılan, dünyanın değişik yerlerinden üniversite öğrencilerinin yaz…

Kimler Katılabilir?

Work and Travel programına katılmak için temel şart üniversite öğrencisi olmak ve tam zamanlı örgün bir eğitim alıyor olmaktır.

İş Seçenekleri?

Aradığınız tüm Work and Travel iş seçeneklerini ABD Dışişleri Bakanlığına bağlı Resmi Sponsor Kuruluşlar denetim…

WAT 2020 İş Listesi

Amerika’dan gelen işveren ve sponsor kuruluşlar ile yüz yüze görüşmek, tercih ettiğiniz işe yerleşmek için siz de kayıt olun, en gözde…

Neden Erken Başvuru?

En popüler iş ve bölge seçenekleri, kontenjanları en çabuk dolanlardır. Hızlı hareket ederek en popüler işlere başvuru yapabilirsiniz.

Çalışma Saatleri ve Gelir

Programa katılan öğrenci çalışma saatlerini ilk olarak iş sözleşmesinde belirler. Bu sözleşmede iş vereni ile anlaşarak kendisi ve iş veren…