İzmit yurtdışı eğitim KOCAELİ

İzmit Yurtdışı Eğitim Danışmanlık

Mobile: 05435377419

İzmit Yurtdışı Eğitim

İzmit yurtdışı eğitim, firmamızdan İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya, Malta, Almanya, Fransa, İspanya, İtalya, Güney Afrika, Rusya, Ukrayna, Kore, Çin, Japonya, Avusturya, Polonya gibi bir çok ülkede Dil Okulları ( İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca akademik eğitim, staj ), Work and Travel, Yaz Okulları, Mesleki Programlar, TOEFL – IELTS – Cambridge Sınav Hazırlık Kursları, Sertifika ve Diploma Programları hakkında detaylı bilgiler bulabilirsiniz.

İzmit Yurtdışı Eğitim

Work and Travel & Yurtdışı Dil Eğitimi

Avusturya üniversiteleri, Almanya üniversiteleri, Polonya üniversiteleri, Macaristan üniversiteleri, Slovakya üniversiteleri, Slovenya üniversiteleri.

İzmit yurtdışı eğitim, Orjinal broşürlerinde veya web sitelerinde yer alan fiyatlar dışında ekstra bir ücret talep etmediğimiz ve ücretsiz danışmanlık hizmeti verdiğimiz 300’ü aşkın okulun tamamı, bulundukları ülkelerin yetkili makamlarınca tanınan, eğitim kalitesi, konaklama seçenekleri ve sosyal imkânlarıyla söz konusu ülkelerin en seçkin okullarıdır.

Okul kayıt işlemlerini abc aracılığıyla yapmak, en uygun eğitim programını onlarca alternatif arasından kolayca seçmenizi sağlayacağı gibi, tüm yazışmalar, pasaport ve vize işlemleri, konaklama, gidilen ülkede karşılanma, uçak bileti temini gibi konularda da sizlere yardımcı olacaktır.

Sağlayacağımız hizmet, yurtdışında kalış sürenizce de devam edecek, danışmanlarımız eğitiminiz süresince karşılaşabileceğiniz sorunları çözmenizde size destek olacaktır.